امروز خیلی انرژی دارم

صبح اولین کاری که میکنم همیشه چک کردن ایمیلم هست.. و امروز چندین ایمیل سرشار از انرژی داشتم، اونم از کی؟؟ مامانم بغل یعنی اصلا نمیتونم بیان کنم الان چه حالی دارم.. واقعا" داشتن یه خانواده ی خوب، از همه چیز توی دنیا ارزشش بیشتره.

از همینجا میگم مانی خوب و عزیزم، عاشقتونم قلب و همه ی دنیا که یک طرف باشن، شما یک طرف دیگه این و از اینکه همیشه رفاقت کردین باهام ممنونمماچ قدرتون رو میدونم بغل

-------

آدم توی زندگیش باید چند تا چیز رو حتما داشته باشه تا از زندگیش لذت ببره. اول از همه چیز اعتقاد (به هر چیزی که فکر میکنه درسته)- بعد خانواده ی خوب که اگر کسی داشته باشه ش یک عمر هم سربلنده، هم سیراب از عشق و هم قدمهای درست بر میداره - و بعد دوست یا دوستای خوب.. خب خدا رو شکر من هر سه تاش رو دارم و میشه گفت از زندگی لذت میبرم شکر خدا.

-------

سوم مهر تولد پدر عزیزم هست و هفتم مهر تولد خودم. تبریک دوجانبه به پدر عزیزم هم به خاطر تولد خودشون هم به خاطر تولد دخترشون خجالت خنده خود شیفته!! نیشخند

-------

خداجون، توی مسیری که قدم خواهیم گذاشت خودت کمکمون کن که ما به امید حمایت های تو حرکت میکنیم. خدای عزیزم، لطفا" اونقدر بهم توانایی بده که بتونم با همراهی خواهر و برادرهام، خستگی بابای عزیز و مامان عزیز  رو در بیاریم.

-------

این پست کمی تا قسمتی خانوادگی شد نیشخند اما خب به نظرم گاهی لازمه آدم هر طوری که شده به خانواده ش بگه که چقدر براش مهم هستن و چقدر دوستشون داره.

--------

دلم واسه ی یک تغییر و تحول اساسی لک زده هااااا زبان همش آدم توی این زندگی باید انتظار بکشه و تلاش کنه و باز انتظار بکشه تا یه چیزی به دست بیاره کلافهبعد اگه به دست آورد تلاش کنه از دستش نده کلافه خسته کننده ست.

 

خودمو مسخره کردم با این وبلاگ نوشتنم خنده