خيلی جالبه...وقتی کسی توی يه بحث از منطق کم مياره شخصيت فرد رو ناديده می گيره و حسابی لگد مالش می کنه....
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اتفاقات امروز:
۱- هوا گرم بود / است ( مناسب ترين فعل رو به انتخخاب خودتون بکار ببريد.)
۲- يکی از دبيرامون بهم گفت: فلانی چقدر شيطونی ( يکی نيست بگه آخر سال شد تازه يادش افتاده)
۳- بازم هوا گرم بود / است.!!!
۴- امروز بازم يه مطلبی توی مجله خوندم که گفتنش خالی از لطف نیست...میگه:
دست فروشهايی را ديدم که در کمال تعجب سی دی می فروختند و در ليست خود سی دی های عجيب و غريبی داشتند:از آن جمله: سی دی < تولد دختران جوان در شهر>فيلمی از پارتی فلان در فلان جا...حالا فکر می کنيد با چه قيمتی؟ بله يک سی دی ۲۰۰ تومان...اما چرا اينقدر ارزان؟ و آيا دستهايی پشت شرده است؟
۵- ما يه درسی داريم طاقت فرسا...که تقريبا با سربازی پسرها برابری داره...اسمش هم <آمادگی دفاعی> هست....بالاخره امروز امتحان کتبی ش رو داديم حالا ببينيم کی بايد عمليش رو بديم و کلا خلاص شيم؟
۶- امروز يه تست خود شناسی گرفتم با این مضمون: آیا احساسات خود را آشکار می کنید؟ و جوابش اين در اومد:
< آنچه را احساس می کنيد بر زبان می آوريد.شما الگوی واقعی اعتماد به نفس هستيد.برای شما مطرح کردن مساله اهميت دارد نه قبولاندن آن به همه. با اين روش ممکن است ابتدا ديگران نسبت به شما سرد شوند اما مطمين باشيد سرانجام دوستان واقعی خود را پيدا خواهيد کرد.< يک دوست واقعی کسی است که شما را می گرياند و آنکه باعث خنده ی شما شود دشمن شماست!> پس به روش خود ادامه دهيد و سعی کنيد اين اعتماد به نفس را در دوستانتان افزايش دهيد تا آنها نيز در بيان احساس خود دچار مشکل و ترس نشوند.>
۷- در کل امروز روز خوبی بود.
۸- آرزوی همه ی خوبيها رو براتون دارم.
۹- تمام مزه ی وبلاگ به اينه که ببينی چقدر نظر داری..تعداد ويزيتور مهم نيست...پس آستينهاتونو بالا بزنيد و نظراتتون رو بگيد.
۱۰- کيفيت رمز ماندگاری ماست.
۱۱- سخنی ديگه نمونده.....
۱۲- راستی بچه محصلا! خرداد داره مياد.توی امتحانا موفق باشيد و می دونم شما هم اين آرزو و دعا رو برای من داريد
۱۳- خسته نباشم/ يد. ( باز هم مناسبترين رو خودتون بگذاريد.)
۱۴- خداحافظ