راس الانسان و جسم الحيوان

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

پیش خودتون اینو تصور کنید و بگید که باورتون میشه یا نمیشه:

  سر یه دختر خانوم حدودا" 24-25 ساله رو تصور کنید با "بدن حیوان" ==> دست و پاهاش هم گوسفند و دمش هم دم روباه یا یه چیزی توی این مایه ها یعنی دم بلند پشمالو! که به زبان اردو صحبت میکنه!! (البته باهاش حرف میزدی همش میگفت: bye.. bye)

 Wow این دیگه کجا بیده؟ کار کی بیده؟ 

اصلا آرزو نکنید که ببینینش چون به سرنوشت من دچار میشین! بقول عربا "کلهم اجمعین" 1-2 دقیقه اونو دیدم اما آنچنان تاثیر وحشتناک و زجر آوری روم گداشت که نه تنها همون موقعی که دیدمش (تقریبا ساعت 7-8 شب بود) حالم دگرگون شد بلکه همون شب خواب وحشتناکی دیدم که توی عمرم اینطوری خواب ندیده بودم یعنی دقیقا یه شب تا صبح خواب وحشتناک و پر از گریه و زاری (بطوریکه صبح از شدت گریه ای که توی خواب میکردم خواهرم بیدارم کرد!!!) پس اصلا نخواهید که ببینینش چون سرنوشت خوبی در انتظارتون نخواهد بود......(!!!) البته که از خدا هیچ چیزی بعید نیست..اینقدر قدرتمند و خارق العاده س که هر کاری که دور از تصورمونم باشه انجام میده اما خب این یکی واقعا" خارق العاده بود...و باز هم البته ممکنه که شما تصور کنید که این موضوع کاملا ساختگی باشه اما این تصورتون اشتباهه..چون هر کسی هر چقدر هم که زور بزنه نمیتونه صورت یه آدم رو خیـــــــــــــلی طبیعی و نزدیک به واقعیت بسازه اما این صورتی که من دیدم کاملا واقعی بود شاید بدنش که مثل حیوان بود ساختگی باشه و اگر هم که اینطوری باشه یه موضوع عجیب هم پیش میاد و اونم اینه که این واقعا و کاملا یه آدم بوده اما با جثه ای بسیار بسیار بسیار کوچیک و ضعیف که توی پوست یه حیوان که از گوسفند هم کوچکتره جا بشه!! خلاصه که خیــــلی یه طوری بود(!!!!)

جای یه عکس ازش خالیه! اما خب شما خودتون تصور کنید بهتره!

09.gif01.gif

/ 11 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امید

سلام مريم جان حالا اين خانوم خانوما کجا بوده :-)

امید

سلام مريم جان حالا اين خانوم خانوما کجا بوده :-)

وحيد تریپ

سلام .... قشنگ بود ... مرسی ... موفق باشی و پيروز ...

mikael

آدرس شما رو از ايران بی بی بیرون آوردم قشنگ می نويسيد موفق و شاد باشيد . يا حق

ماهان

سلام... حسابی کنجکاو شدم اين موجود رو کجا ميشه ديد ؟ اگه ميشه عکسی آدرسی چيزی آخه اين طوری که نميشه!! موفق باشيد

mikael

خیلی حال کردم با اين جمله ی چند وقت پيشت حاکی از آنکه(بدترين شكل دلتنگي براي كسي آن است كه در كنار او باشي و بداني كه هركز به او نخواهي رسيد. ) . فقط گروه هایی معنی واقعی اين جمله رو ميفهمند که هم اسم وبلاگ اين جانب باشند . زيبا به کلبه ی وبلاگی من هم اگر وقت کردی سری بزن. ياحق