طلا چیست؟

gold3.jpg


تعریف کلاسیک:
طلا جسمیست طلایی رنگ!! بدون بو. انعطاف پذیر در دمای بالا. قابل خوردن نمیباشد. و البته از نظر ارزش مادی، بسیار گران است. که نمونه هایی از اون رو در تصویر بالا میبینید.

تعریف مدرن- ارائه شده توسط مریم ط.:
طلا جسمیست سفید رنگ. با پوسته ای نازک و شکننده. ذوب نمیشود و تغییر ماهیت نمیدهد مگر اینکه به پوسته ی آن ضربه ای وارد شود. قابل خوردن بوده و بسیار لذیذ است. تشابهش با طلا ی کلاسیک در قیمت آن است که هر دو دارای ارزش زیادی هستند.
و اسم این طلای نوین، تخم مرغ است!!
قحطی تخم مرغ شده! هر دانه یک درهم! 254 تومان!! برابر با قیمت یک قوطی نوشابه!

 
/ 5 نظر / 2 بازدید
ايمان

بسياری از انديشه های ما در تمام طول عمرمان بی آنکه خود نيز بدانيم همانند تلی از خاک آبگيرهای درون ما را پر می کنند ... و ما بزرگترين مانع را برای سرازير شدن عشق در خود به وجود می آوريم ... ------------------------------------------------- تخم مرغ...

آرش

با عرض سلام. داستاهای تخیلی من و اژدها با داستان "نجات درخت کهن: خوان دوم - افسانه سرزمین رویاها" به روز شد.

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

maryam

ای بابا! آزادی- برابری ولمون کن دیگه!!

mani(akram