عجب!

7wypgxv.jpg

دلیل استفاده از چنین حجابی چیه؟
خب یه چیزی توی مایه های extra care و این صحبتا!
هیچ اعتراضی نمیخوام بهش بکنم هان! بخونید بقیه ش رو
امشب و بعد از اینکه کلاسم تموم شد، جلوی در دانشگاه برای چند دقیقه منتظر بودم که دوستم بیاد و منم یه جزوه بهش بدم و برم. همونطوری که اونجا ایستاده بودم و با چشمام دنبال دوستم میگشتم، یه دفعه یه صدای دخترونه شنیدم که از پشت سرم اومد و گفت " رمیـــــــــــــز " * و همینطوری بهم نزدیک میشد و از روبرو هم که همکلاسیم با صدای بم به طرفی که من ایستاده بودم و به سمت اون صدای زیر روانه شد! و یه لحظه فقط صدای " شترق " و بعد خنده، به گوشم رسید!
خب این اتفاقات از نرمال ترین چیزهاست و من همینجوری از سر بیکاری و انتظار، فقط برگشتم ببینم اون کیه که اینقدر با احساس گفت رمیز! گفتم لابد میپره بغلش با اینهمه احساسی که توی صداش بود. برگشتم دیدم یه دختری دقیقا" با همون شکل و شمایلی که توی عکس بالا میبینید، که از کل بدنش که سیاه پوش بود، فقط یه جفت چشم و دو تا دست از مچ به پایین مشخص بود! بوده و الان دستاش توی دست همکلاسیمه!

نکته ی سیاسی:
تحلیل این قضیه با خودتون!

نکته ی الهیاتی:
استغفرالله !

نکته ی انگلیش جواتی:
ur face is love

نکته ی فارسی جواتی: (ترجمه ی ورژن انگلیش)
جمالتو عشقه!!

نکته ی مریم ای:
همه ی ما نسبت به لباسی که میپوشیم، مسئولیم!* رمیز اسم پسرونه ست و اسم یکی از همکلاسیام هست. < نمیدونم به پاکستانی هم اینطوری نوشته میشه یا نه! >

/ 5 نظر / 3 بازدید
ماامان

سلام دیدی اول شدم؟

مامان

يه دوست

تحليل بنده اينه که!‌ اون خانم محجبه رميز خانو دوست داشته!‌ ولی طرز بيان علاقه اش يه کم با مال آدامای امروزی توفير می کنه که هيچ مهم نيست! مهم علاقه داشتنه!

فر فری

سيلامممممممممممممم.خوب درمورد اون لباسه توجه نکن شما از عزب جماعت هيچی بعيد نبيد!!!به جوون خودم اگه از اين نکته بازارا را بندازی ديگه بالا ميارم به کلمه ی نکته الرژی دارم وايييييييييييی.ماجرا اين نکته کنکوری چيه؟نميگی کهير ميزنم اخه دلت واسه من نميسوزه نه نه دلت برام نميسوزه؟؟؟؟؟

shahruz

وای چه موضوع عورفانی بود . خوش باشی و موفق