Maryam يعنی چه؟

مریم نام گلی خوشبو و سمبل پاکی ست!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

اگر تا به حال فکر میکردید خانم ها در امور مادی و به خصوص روابط تجاری همیشه پشت سر مردها قرار داشته اند، مریم این فرضیه را باطل میکند. او به همان خوبی که مادیات و مسائل مربوط به آن را درک میکند توانایی انجام امور تجاری و هدایت کردن دیگران را نیز داراست. بنابراین شغل مناسب برای او مدیریت یک شرکت یا سازمان است. از آنجا که مریم شم اقتصادی خوبی دارد تنها چیزی که تضمین کننده ی بدون قید و شرط موفقیت اوست بالا بردن آستانه ی تحملش میباشد. در این صورت خواهید دید که مریم به لحاظ موفقیت در کار تجارت چندین و چند پله جلوتر از دیگر آقایان قرار خواهد گرفت.

مریم طبیعتا" اهل عمل است و کمتر شعار میدهد. اما در عین حال پیچیدگی های خاص وجود او را هیچ کس درک نخواهد کرد. بعلاوه مریم دوست دارد در محیطی قرار بگیرد که با افراد موفق و پیشرو قرار داشته باشد.معلوم نیست این خواست مریم است که باعث میشود شخصا" در اطراف اینگونه افراد قرار بگیرد یا اینکه طبیعت، نیروی جذب کننده ی خاصی به مریم بخشیده است که اینگونه افراد را به سوی خود جلب میکند.

یکی از نیازهای اصلی مریم ارتقای سطح زندگیش میباشد و تصور میکند ارتباط با افراد موفق میتواند چنین شرایطی را برای او فراهم کند. این وضعیت برای مریم بسیار مهم و حیاتی است و به او احساس بهتری نسبت به زندگی میدهد.

آشنایی با افراد با نفوذ هم جزو علایق خاص مریم به شمار میرود که بی ارتباط با طبیعت مادی او نیست.اما مریم برای اینکه بتواند اثر اثر خوبی بر شخصیت های مهم دور و برش بگذارد یک قانون غیر قابل تخطی دارد: همیشه مرتب لباس میپوشد و ظاهرش آراسته است.بودن در جمع بعنوان راهی برای پیدا کردن ارتباطات جدید نیز برایش اهمیت خاصی دارد. اما این خصوصیات باعث میشود زندگی خانوادگی او نیز شکل متفاوت داشته باشد. مریم هر روزش را باید بهتر از دیروز بگذراند. بنابراین پیشرفت و یا حداقل تلاش برای پیشرفت و بهبود شرایط چیزی ست که برای مریم از نان شب هم واجب تر است.

البته بخش مهمی از پیشرفت ها ی او مدیون خوش بینی بیش از اندازه ی اوست و بدون این خوش بینی مریم به هیچ عنوان قادر نبود با مشکلات روبرو شود و آنها را پشت سر بگذارد.

به نقل از روزنامه ی ايران!03.gif

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
از پشت نقاب

سلام .... مريم اسم قشنگيه؟! حالا چون اسم خودتونه؟ .... نـــــــــــــــــــــــــه؟ ولی قشنگه ... موفق باشی

somaieh

سلام گلم از اينکه به وبلاگم سرزدی ممنونتم و ازاينکه جواب سوال منا دادی موفق باشی و پيروز در ضمن شماهم جزءلينک من هستيد

maryam

سلام سلام مريم گل ناز منی ............................ مريم جون سری به ما بزن نوبت تو

shahram

سلام وبلاگ زيبا و قشنگی داريد به منم سری بزن خوشحالم ميکنی در ضمن زيبا هم مينويسی شهرام پسری از ساوه

somaieh

سلام مريم خانم گل خوبی عزيز اپديت شد بهم سربزنی خوشحالم ميکنی قربانت

f.t

سلام مشکلی پيش اومده ؟؟؟

باران

سلام! خيلی خوشحالم که با گل مريمی مثل شما آشنا شدم! پيش من هم بيا منتظرم! خوشحال ميشم!

somaieh

سلام قشنگ بود اپديت شد در ضمن تحويل نميگيری بابا شما جز دوستان منی (لينک) سيم تحويلت سوخته

f.t

اين صاب وبلاگ کجاس؟؟